Opinie

 

OPINIE 

„Zmieniłem swoje dotychczasowe nawyki i wdrożyłem nowe strategie. Moi pracownicy szybko zauważyli różnicę. Przełożyło się to na lepszą współpracę w zespole i wyniki”.

„Dowiedziałem się jakie rzeczy robię dobrze, a co wymaga zmiany. Czuję się pewniej zarządzając ludźmi. Zaangażowanie w zespole wzrosło”.

„Teraz więcej rozumiem jak funkcjonuje mój zespół i czego może potrzebować w danej chwili. Wiem jak pracować nad komunikacją w zespole. Odczuwam mniej stresu związanego z pracą.”

„Polecam. Warto znaleźć czas, aby zastanowić się jak pracować efektywniej, a później systematycznie wdrażać zmiany. Wsparcie coacha mobilizuje”.

 

 

REFERENCJE

 

„Współpracowałem z Anną przy kilku projektach i mogę się wypowiedzieć o jej pracy w samych superlatywach – bezbłędna analiza potrzeb, same szkolenia bardzo interesujące i przede wszystkim merytoryczne. Po szkoleniu bardzo szczegółowy follow-up i bardzo dokładne sugestie obszarów do poprawy”.

Krzysztof Moczulski, Iveco

 

„Niniejszym potwierdzamy 4-letnią współpracę z firmą Talent Training w zakresie rozwijania kompetencji naszych pracowników w obszarach takich jak: 

I. Zarządzanie i przywództwo,

II. Komunikacja,

III. Obsługa klienta i negocjacje.

Współpraca z Talent Training jest w pełni satysfakcjonująca, firma zasługuje na zaufanie i jest godna polecenia”.

Anna Duda, Prezes Zarządu Kancelaria Podatkowa www.rozliczsie.pl

 

Od 2010 roku regularnie korzystamy z usług doradczo-szkoleniowych firmy Talent Training w zakresie odnoszenia kompetencji menedżerskich w obszarach takich jak: Zarządzanie  i przywództwo, Komunikacja, Sprzedaż i negocjacje, Profesjonalne prezentacje biznesowe. Z przyjemnością polecamy Talent Training jako rzetelnego i godnego zaufania Partnera w realizacji programów rozwojowych w organizacji. 

Mirosław Cieślak, General Manager Modus Sp. z o.o. Sp. k.